Cerca nel blog

LEONARD TOMA

WELCOME - MIRE SE ERDHET - BENVENUTI

FREE YOUR MIND

mercoledì 25 agosto 2010

28 /08/ 2010

28 A G O S T O 2010
''AL TERRAZO''

dj CHILL OUT, AMBIENT, ELECTRONIC
**************************
********************************
... 28 GUSHT 2010
''AL TERRAZO''

dj CHILL OUT, AMBIENT, ELECTRONIC

martedì 17 agosto 2010

femrat???....le donne???

femrat???.....po  i ben nje pyetje te thone: ''KE PIRE ???''...po nuk ju bene ate pyetje thone : ''ESHTE GAY''......
I ngarkova detyre sekretares te me qethe.Mendoj te iki te luftoj ne Afganistan ose Sierra ...Leona Lewis ...ose ose ne CUBA LIBRE
*****************************************************
****************************************************
le donne??? ......se li fai una domanda ti dicono:''STRONZO''...se non fai quella  domanda ti dicono:''FROCIO''...ho detto a la mia segretaria di tagliarmi i capelli.
Penso di andare a fare la guerra ...in Afganistan o a Sierra... Leona Lewis....se no a CUBA LIBRE

lunedì 16 agosto 2010

Kreu i mafias shqiptare hyn në listën e më të kërkuarve të FBI 10/08/2010

Kreu i mafias shqiptare hyn në listën e më të kërkuarve të FBI

10/08/2010
TIRANE, Shqipëri -- Një listë e botuar nga New York Post të hënën (9 gusht) tregoi se dy shqiptarë janë midis kriminelëve më të kërkuar nga FBI. Sipas gazetës, zyra i ka identifikuar ata të dy si vrasës dhe bosë të drogës. Njëri prej tyre është Plaurent Dervishaj, 37 vjeç, që është personi më i kërkuar i Shqipërisë. FBI thotë se ai vrau një anëtar bande kundërshtare dhe plagosi dy të tjerë më 1998 në Shqipëri. Ai kërkohet gjithashtu për vrasjen e dyshuar të kreut të një bande kundërshtare me një armë anti-tank më 22 gusht 1999 në Durrës. Autoritetet besojnë se Dervishaj iku në Shtetet e Bashkuara më 2006 dhe tani jeton në Nju Jork. I kërkuari tjetër është Dukagjin Nikollaj, i kërkuar për pjesëmarrje në një organizatë kriminale. Ai është i dyshuari kryesor në një rrjet trafiku droge nga Kanada në Nju Jork
**************************************************************************
PO ECIM ME HAPA TE SHPEJTA ....DREJT QYTETERIMIT

domenica 15 agosto 2010

Romantic Beach Night 21 Agosto 2010

SABATO    21          A G O S T O   2010  ''AL TERRAZO''

serata dj  CHILL OUT, AMBIENT, ELECTRONIC
************************************************
 

TE SHTUNEN    21          A G O S T O   2010  ''AL TERRAZO''

serata dj  CHILL OUT, AMBIENT, ELECTRONIC


www.lunabanana.itBeach club lungo il litorale toscano sulle spiagge toscane della provincia di Livorno lungo la costa degli Etruschi

sabato 14 agosto 2010

Bossi ???...................in piazza a fare la grigliata


Bossi e' pronto a mobilitare i leghisti di Veneto, Lombardia e Piemonte in caso di un governo tecnico.'Berlusconi - dice il leader della Lega - porta in piazza la gente e sono tanti, di piu'. La Lega si unisce a quell'operazione con il Veneto, il Piemonte e la Lombardia. Sono un sacco di milioni persone e sono incazzate'.
Secondo a me ....sono quelli che non sono riuscito a andare al mare.....per cio consiglio al mio amico Elazar...di partecipare ...speriamo che in omaggio ci sara una birra ....verde ...hi hi hi

Përpjekje të qeverive të ndryshme për të bllokuar komunikimin e lirë në Internet.Vari governi tentano di bloccare la libera comunicazione su Internet

cfare te duan te bejne.....vetem pa internet mos te na lejne.....
************************************************************************
possono fare quello che vogliono.....basta che non ci toccano internet...allora si che sono cazzi :-(

venerdì 13 agosto 2010

NE VERE JEMI TE GJITHE PAK ME TE PASUR.....

Eshte vere dhe çdo gje duhet te kushtoje me pak,vishemi me lehte....nje kanotjere e nje pale breke.....dy moneta ne xhep per te pire nje korona me limon....(kjo ishalla jo e nxehte).....pastaj.....kur bejme dy llogari......mendojme se do ishte me mire me u la ne nje fuqi :(